Haber

Aydın’ın Buharkent ilçesi Türkiye Tırmanma Yarışı’na ev sahipliği yapacak

Türkiye Tırmanma Yarışları’nın 4. ayağına Aydın’ın Buharkent ilçesi ev sahipliği yapacak. Buharkent Belediyesi iş birliği ile düzenlenecek olan Buharkent Tırmanma Yarışı 29-30 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin nadide organizasyonlarından biri olan Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 4. ayağı bu yıl Aydın’ın Buharkent ilçesinde yapılacak. Buharkent Belediyesi önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da üçüncü kez tüm yarış severleri ağırlayacak. Yarışın ilk ayağı, Buharkent Belediyesi’nin katkılarıyla 29-30 Temmuz tarihlerinde Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından gerçekleştirilecek. Büyük heyecana ve renkli görüntülere sahne olacak organizasyonda Türkiye’nin çeşitli illerinden çok sayıda yarışmacı katılacak.

İlçenin üçüncü kez ev sahipliği yapacağı etkinliğe tüm vatandaşları davet eden Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol; “AVİS 2023 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 4. yarışı geliyor. Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından organize edilen 2023 Buharkent Tırmanma Yarışı, belediyemizin destekleriyle ilçemizde 3.’sü gerçekleştirilecek. Yarışlar başlayacak. 29 Temmuz saat 16.00’da Atatürk Bulvarı Belediyesi önünde, 30 Temmuz’da sembolik bir startla başlayacak Kayaburnu Mahallesi’nin ortasında, Kayaburnu Mahallesi’nde saat 17.00’de otomobil sporu tutkunları ve herkes Adrenalini sevenler unutulmaz bir yarış deneyimi yaşamak için bu fırsatı kaçırmamalı.” – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu