Haber

Feyyaz Uçar, Sivasspor maçı sonrası sert çıkıştı: VAR kayıtlarını açıklayın

BeşiktaşFutbol Şube Müdürü ve Basın Sözcüsü Feyyaz Uçar, deplasmanda 1-0 mağlup oldukları Sivasspor karşılaşmasının ardından hakem Ali Şansalan ve VAR hakemi Serkan Tokat’a sert tepki göstererek, çok konuşulan açıklamalarda bulundu.

“VAR’DA NE OLDUĞUNU ANLAMIYORUZ”

Maç sonunda Uçar sinirlenerek, “Geçen hafta penaltımız vardı VAR çalmadı. Bu hafta penaltımız verildi ama VAR aradı. VAR’ın neden aradığını, neden verdiğini anlamıyoruz.” İptal edildi. Bu VAR’da ne olduğunu anlamıyoruz. Bu kayıtları dinleyelim. Daha önce de benzer şeyler olmuştu. “Bu tür durumlarda VAR kayıtları yayınlandı, bekliyoruz. Konu Beşiktaş olunca neden hep aynı adaletsizlikler yaşanıyor? Bu yeterli! Konuşmamak için direniyoruz ama bu maçları doğru yönetiyoruz!” dedi.

“SABIRIMIZ TÜKENDİ”

Açıklamalarına devam eden Uçar, “Bizim tepkimiz bugüne değil. Neden bunlar hep Beşiktaş’ın başına geliyor? Biz hakemden gol yiyen takımız. Aynı şey devam ediyor. Verilmeyen net bir penaltı var. . Sabrımız tükendi! Bunlar maçın skorunu doğrudan etkileyen şeyler. Bu haftayı yönetin. Kurulumuzla bir brifing sunacağız. Eski değerli bir hakem rapor verecek. Şu ana kadar yaşananların hepsini toplamış. Bundan sonra hakem istatistiklerini paylaşacağız. Buradan yürüyeceğiz arkadaşlar. Bize avantaj sağlamasınlar. Beşiktaş’ın hakeme ihtiyacı yok! Gerçek yönetime ihtiyacı var. Bundan sonra “Takımla ilgili her şeyi paylaşacağız. hakem. Liderimizle bu hafta yapacağımız toplantının ana gündemi hakemler olacak. Yeter artık!” dedi.

“TOKAT VE AİLESİ BİZİ YAKTI”

VAR hakemi Serkan Tokat’a sert tepki gösteren Uçar, “VAR’da kim var Serkan Tokat, Metin Tokat’ı hatırlıyor musun? Rakip Sergen’in frikik golüyle topu kesti ama golü verdi. Bunlar üç kuşak hakemler. Büyüklerini dedeleri çekti.” “Babasının sıkıntısını çektik. Hala çekiyoruz. Türk futbolu adına bunlardan kurtulalım. Rakip de kendince haklı. Bunu doğru yönetin kardeşim. Bu kadar zor mu?” söz konusu.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu