Haber

Şanlıurfa Siverek’te 4 Kişi Aranıyor, Silahlar Ele Geçirildi

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde jandarma ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin asayiş operasyonlarında aranan 4 kişi, çok sayıda silah, bu silahlara ait mühimmat ve esrar ele geçirildi.

Siverek Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, Siverek Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı grupların ilçe genelinde 11 farklı adreste yürüttüğü asayiş uygulama ve çalışmaları sonucunda 4 kişi, çeşitli suçlardan aranıyor. Suçluların yanı sıra 1 adet M16 piyade tüfeği, 2 adet Kalaşnikof piyade tüfeği, 9 adet ele geçirildi. Kalaşnikof şarjörü, 233 adet 7,62 mm çapında Kalaşnikof mühimmatı, 29 adet 7,65 mm fişek, 6 adet tabanca ve bunlara bağlı çok sayıda mermi ve şarjör, ruhsatsız av tüfeği, kenevir bitkisi, kenevir tohumu, metamfetamin, kokarca uyuşturucu, 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada: İlçemizde vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde günlük yaşamlarını sürdürmeleri için 7/24 kararlılıkla çalışan kolluk kuvvetlerimize başarılar diliyoruz. – ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu