Yaşam

Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde Hem Sanat Hem Yoga

Çankaya Belediyesi’nin çocukların hem öğrenmesi hem de keyifli vakit geçirmesi amacıyla düzenlediği kurslar, Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde cümbüşe dönüşüyor. 

 

Çankaya Belediyesi’nin çocuklara yönelik eğitim faaliyetleri devam ediyor. Çankaya’da çocuklar için farklı ve eğitici kurslar düzenleyen Çankaya Belediyesi, çocukların hem öğrenmesini hem de güzel vakit geçirmesini sağlıyor. Hafta sonunu değerlendirmek isteyen çocuklar cumartesi ve pazar günleri Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde buluşuyor.

Çocuklar ilgi alanlarına göre seçtikleri kurslarla hem fiziksel hem de ruhsal olarak gelişirler. Yoga derslerinde zihin ve beden stabilitelerini ön plana çıkararak uyumu öğrenen çocuklar, beden sağlıklarına ve sosyal ilgilerine değerli katkılar sağlıyor. Sanatla iç içe olmak isteyen çocuklar ise birebir eğitimlerle piyano dersi alma imkanı buluyor.

Çankaya Belediyesi’nin eğitim projelerinden biri olan mutlu anne babalar, çocukları eğitim görürken Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nin kütüphanesinden yararlanarak vakit geçiriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

yusufelihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu